Інструментальні пружини

Інструментальні пружини

Замовити інструментальні пружини онлайн

Зв’язавшись з нами, Ви можете легко замовити інструментальні пружини DIN онлайн. Якщо ви хочете, щоб ми разом з Вами подумали про те, який тип пружини найкраще підходить для Вашого застосування,будь ласка, зв’яжіться з нами.

Замовити пружини

Інструментальні пружини зі складу

Всі стандартні пружини, що є в каталозі, можна знайти в нашому інтернет-магазині. Якщо Ви купуватимете наші стандартні інструментальні пружини регулярно, Ви можете створити обліковий запис, наша система зберігатиме Ваші замовлення, щоб Ви могли в будь-який момент переглянути їх і замовити знову одним натисканням кнопки.

Придбати інструментальні пружини онлайн

Інструментальні пружини Alcomex

Інструментальні пружини – це циліндричні гвинтові пружини, виготовлені з дроту овального перерізу. Розміри, що стосуються монтажного простору і зусилля пружини, показують постійні значення. Діаметр різьби, кількість витків, крок різьби і довжина блоку не вказані, оскільки ці розміри вимагають більш високого виробничого балансу.

Функція

Ці пружини працюють як звичайні пружини стиснення. Чим більше вона стискається, тим більша сила пружини. У інструментальної пружини немає круглого пружинного дроту, а використовується прямокутний варіант. Ці прямокутні пружинні дроти створюють більші зусилля.

Встановлення пружини

Завдяки своїй конструкції ця пружина може створювати велику силу в невеликому просторі. Вони повинні поглинати високе навантаження з відносно високою частотою. Інструментальні пружини повинні витримувати сильні удари і розраховані на тривалий термін служби.

Станадарти для інструментальних пружин

Інструментальні пружини підпорядковуються стандартам DIN і виготовляються з хромо-ванадієвої пружинної сталі 50CrV4.

Інструментальні пружини поділяються за ступенем навантаження, кожному ступеню навантаження відповідає свій колір. Пружини виготовляються відповідно до європейського стандарту ISO 10243:2010.

Стандарт ISO 10243

Існують різні класи, які можуть витримувати різні навантаження. Кожен з цих класів має своє кольорове кодування. Ми виробляємо пружини з однаковими довжинами і діаметрами, щоб ви могли взаємозамінювати пружини (різні кольорові коди). Діаметри пружин підбираються відповідно до заданих діаметрів канавок і штифтів. Діаметр, ємність, довжина, а також кольори відповідають стандарту ISO 10243.

Стандарт ISO 10243 визначає параметри пружин стиснення з прямокутним поперечним перерізом наступним чином:

 • D зовнішній діаметр, що дорівнює діаметру корпусу;
 • d внутрішній діаметр, що дорівнює діаметру направляючого штифта;
 • Lo вільна довжина, довжина пружини в стані спокою;
 • R-значення (Н/мм). Це навантаження в ньютонах (Н), необхідне для відхилення пружини на 1 мм (1 мм 0,04 дюйма; 1 Н 0,102 кгс 0,225 фунтів сили).

Кольорове маркування

Інструментальні пружини характеризуються високою міцністю і коротким прогином пружини. Майже всі розміри інструментальних пружин поділяються на 4 кольорові категорії, ці категорії формуються на основі зусилля та ходу інструментальних пружин. Будь ласка, зверніть увагу на кольори, наведені в таблиці. Якщо потрібна пружина з більшим або меншим зусиллям, її можна використовувати з тими ж розмірами, але з іншим колірним кодом, оскільки пружина має ті ж самі монтажні розміри.

Інструментальні пружини виготовлені компанією Alcomex поділені на чотири групи по ступеню навантаження, відповідно до міжнародного коду ISO 10243:

 • BV Фіолетова, дуже низьке навантаження;
 • BG Зелена, низьке навантаження;
 • BA Синя, середнє навантаження;
 • BR Червона, середньо велике навантаження;
 • BY Жовтий, велике навантаження.
 • BB Коричневий, надзвичайно велике навантаження.

Два пасма пружин зі стандартними діаметрами і довжиною ISO, але з деякими відмінними особливостями:

 • Чорна, надлегке навантаження, з робочим прогином до 50% від вільної довжини;
 • BO Помаранчева, екстремальне навантаження, для надвеликих навантажень.

Як обрати правильну інструментальну пружину

Яка пружина найкраще підходить для відповідної ситуації, можна легко визначити за допомогою таблиць каталогу, в яких показано навантаження і хід у трьох різних прикладах. У наступній таблиці наведені значення для кожної лінійки продуктів:

Стандарт
   Колір
Сила
Загальне навантаження
    Цикли
Максимальне робоче загальне навантаження
   Цикли
Робочий прогин
ISO 10243 Зелений Низьке навантаження        30% +3.000.000       40% 200.000 Прибл. 50%
ISO 10243 Синій Середнє навантаження        25% +3.000.000       37,5% 200.000 Approx. 45%
ISO 10243 Червоний Середньо велике навантаження        20% +3.000.000       30% 200.000 Approx. 40%
ISO 10243 Жовтий Велике навантаження        17% +5.000.000       25% 200.000 Approx. 35%
ISO 10243 Коричневий Надзвичайно велике навантаження        10% +5.000.000       15% 200.000 Approx. 30%

Властивості

Завдяки використанню сталі та термічній обробці пружини, всі пружини в каталозі мають широкий спектр застосування, ці пружини можна використовувати при температурах від -30°C до +250°C.

Матеріали

Інструментальні пружини зі статичними або динамічними навантаженнями виготовляються з високоякісної хромо-ванадієвої сталі 50CrV4 відповідно до стандарту ISO10243. Цей матеріал гарантує дуже довгий термін служби. Завдяки використанню високоякісної хромо-ванадієвої пружинної сталі (50CrV4/DIN 17225/SAE 6150) і спеціальної геометрії дроту (прямокутний дріт) досягається максимальна міцність на стискання і термін служби.

Допуски на інструментальні пружини

 • Константа пружини: ± 10%;
 • Вільна довжина: ± 1% з мінімумом ± 1 мм;
 • Зовнішній діаметр: завжди менший за діаметр корпусу, вказаний у каталозі;
 • Внутрішній діаметр: завжди більший за діаметр внутрішнього штифта, вказаний у каталозі

На термін служби можна вплинути, розділивши хід пружини на робочий хід і хід попереднього навантаження. Чим менша різниця між прогином пружини і довжиною без навантаження, тим більший очікуваний термін служби. Тому для забезпечення максимального терміну служби попередній натяг повинен бути якомога більшим, а прогин пружини – якомога меншим.

Рекомендації (деякі моменти на які слід звернути увагу)

 • Наскільки це дозволяє ситуація, перевага надається найдовшій пружині з найменшим навантаженням;
 • Слід уникати сумарного прогину (попереднє навантаження + робочий хід), що перевищує максимальний прогин, зазначений у каталозі. Ми рекомендуємо перевірити це;
 • Завжди викладайте пружини з попереднім стисненням щонайменше на 5% від їх вільної довжини (щонайменше 2 мм);
 • Покладіть пружину на поверхню, яка буде утримувати її рівною під час роботи;
 • Покладіть пружину в глибокий футляр або направте її за допомогою внутрішнього штифта, особливо якщо L0/D > 3.
logo alcomex