Пружини стиснення

Пружини стиснення

"<yoastmark

Пружина стиснення є, мабуть, найвідомішою моделлю пружин і в багатьох випадках базується на стандартній нормі DIN. Пружини стиснення Alcomex виробляються в багатьох місцях по всій Європі, і всі заводи мають різноманітні спеціалізовані автоматизовані верстати для згинання/намотування пружин з ЧПУ (як правило, WAFIOS).

Як і у випадку з пружинами розтягування, “сила тиску”, яку може генерувати пружина, залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена, а також від її розмірів. Ці деталі визначають константу пружини:

c = модуль ковзання x d⁴/(8 x Dm³ x nw) (Натисніть на стрілку для пояснення)
c = константа пружини [N/mm тиску]
модуль ковзання = залежить від матеріалу
d = товщина дроту
Dm = діаметр пружини
nw = активні витки

Пружини стиснення зі складу

Стандартні пружини стиснення DIN доступні на складі, їх можна замовити онлайн в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникли запитання щодо наших пружин зі складу, будь ласка, заповніть нашу контактну форму.

Зв'яжіться з нами

Пружини стиснення на замовлення

Окрім стандартних пружин, Alcomex також виготовляє пружини стиснення на замовлення відповідно до вимог клієнтів. Можна замовити пружини різних розмірів, матеріалів та з різною обробкою. Використовуючи найсучасніші виробничі інструменти, ми можемо швидко налаштовувати наші машини, тому можемо запропонувати менші кількості пружин з різною довжиною за конкурентними цінами.

Формуляр замовлення
logo alcomex