Пружини розтягування

Пружини розтягування

trekveren tekening

Окрім пружин стиснення, пружини розтягування є найпоширенішими пружинами і бувають різних типів і розмірів. Основний принцип дії розтяжної пружини простий: під впливом сили розтягування пружина стає довшою, а після припинення розтягування пружина повертається у своє нормальне положення (пружна деформація). Цей простий механічний принцип забезпечив широке застосування пружин розтягування, які використовуються у багатьох сферах. Пружини розтягування зазвичай виготовляються з пружинної сталі (1.1200 – і 10270-1) або з INOX 302 (1.4310 і 10270-3), але, звичайно, можна використовувати й інші матеріали.

Розрахунок пружин

Міцність на розрив, яку може генерувати пружина, залежить від використовуваного матеріалу і розмірів. Ці дані ведуть до константи пружини, яка вказує міцність на кількість міліметрів подовження:

c = модуль ковзання x d⁴/(8 x Dm³ x nw) (Натисніть на стрілку для пояснення)
c = константа пружини [N/mm compression]
модуль ковзання = залежить від матеріалу
d = товщина дроту
Dm = діаметр пружини
nw = активні витки

duits oog tekening

Пружини розтягування зазвичай оснащені “фіксованими кінцями петель”, ці кінці петель безпосередньо прикріплені до пружини за допомогою механізмів. Існує кілька стандартних варіантів, найчастіше використовуються “німецькі та англійські закінчення петель“. Спосіб кріплення пружини в системі (“кінець петлі” або підвіска) є найслабшим місцем пружини, і тому тип підвіски або “кінець петлі” залежить від бажаного терміну служби і натягу (статичного/динамічного).

Пружини розтягування зі складу

Більшість стандартних пружин розтягу поставляються безпосередньо зі складу. Зверніть увагу: всі стандартні пружини розтягування, що поставляються зі складу, мають закритий “німецький кінець петлі”. Якщо у вас виникли запитання щодо наших пружин зі складу, будь ласка, заповніть нашу контактну форму.

до веб-магазину

Пружини розтягування на замовлення

Окрім стандартних пружин, доступних на складі, Alcomex має можливість виготовлення пружин розтягування на замовлення. Всі пружини, виготовлені на замовлення, повністю адаптовані до Вашого конкретного застосування. При необхідності, ці пружини покриваються або проходять поверхневу обробку, щоб зробити їх придатними для вибраного Вами застосування. Короткий час налагодження нашого сучасного обладнання дозволяє також виготовляти пружини на замовлення невеликими серіями за конкурентною ціною. Рекомендуємо звертатися до нашого технічного відділу, співробітники якого з радістю нададуть будь-яку консультацію.

Формуляр замовлення
logo alcomex