Розрахункові програми

Розрахункові програми

За останні роки компанія Alcomex розробила програми розрахунку для найбільш поширених промислових пружин. Всі програми базуються на стандарті DIN EN 13906 і були доповнені внутрішніми знаннями. На основі діаграми Гудмана, де задокументовано залежність натягу від навантаження, чітко показано, що більшість пружин досягають кращого терміну служби, якщо застосовується певний попередній натяг.

calculation alcomex springs

Розрахункові програми для промислових пружин

Alcomex має стандартні програми для розрахунку промислових пружин:
1. Пружини розтягування і стиснення
2. Інструментальні пружини
3. Тарілчасті пружини
4. Пружини крутіння

На додаток до стандартних програм розрахунку пружин, Alcomex також може виконати розрахунок пружин на замовлення. Листові пружини є окремою групою пружин, які потребують особливих розрахунків. Через різноманітність застосувань для них не існує окремої програми розрахунку. На практиці базові розрахунки часто підкріплюються прототипами і практичним вимірюванням сил або крутних моментів, що виникають.

Розрахункові програми для пружин до воріт

Як один з найбільших постачальників пружинних систем для воріт в Європі, Alcomex виступає консультантом у розрахунках необхідних пружинних систем разом із побутовими чи промисловими дверима/воротами. Конфігурація дверей в зборі є визначальною при розрахунку пружинної системи.

calculation door springs

Для того, щоб найкращим чином консультувати клієнтів і потенційних клієнтів, компанія Alcomex розробила різні програми розрахунку. Ці програми базуються на ANSI (Американський національний інститут стандартів) та DIN. Унікальним є те, що Alcomex об’єднав у цих програмах 25 років знань про пружини та системи дверей/воріт, завдяки використанню спеціальних матеріалів (з поліпшеними механічними властивостями), часто досягає рішень, які не можуть бути прийняті для інших систем торсіонних пружин.

Всі програми розрахунку для пружин до воріт координуються з нашими представниками, що дозволяє реалізувати індивідуальну програму розрахунку. При бажанні, Alcomex підтримає впровадження в існуючу ERP-систему.

QUATTRO

Alcomex розробив спеціальну програму для пружин розтягування, які використовуються в домашніх дверях. Це дає змогу створити стандартну систему для більшості конфігурацій дверей/воріт. Асортимент дверей/воріт, на які поширюється система Alcomex QUATTRO:
> вага дверей від 22 кг до 150 кг
> висота конструкції від 1,875 мм до 3,000 мм

Для систем з розсувними пружинами ширина конструкції не має значення і впливає лише на загальну вагу воріт.

logo alcomex