Піраміда системи управління якістю Alcomex сприяє задоволенню потреб клієнтів

У групі Alcomex ми обслуговуємо все більше і більше задоволених клієнтів. Кількість клієнтів зростає, так само як і вимоги до якості, тому, щоб підтримати нашу філософію “з першого разу правильно, з першого разу якісно”, ми інвестуємо в загальну організацію якості. За останні 12 місяців ми призначили координаторів QHSE (Quality Health Safety Environment) на всіх об’єктах Alcomex, і повсюдно впроваджуємо і виконуємо програми безперервного вдосконалення (CIP), щоб відповідати очікуванням наших клієнтів. Для цього ми адаптували піраміду QMS Alcomex, яка чітко визначає ролі та обов’язки, що відповідають усім вимогам, встановленим у стандартах ISO.

Окрім якості продукції, ми також наполегливо працюємо над впровадженням стандарту ISO 14001, який надає групі компаній Alcomex інструмент для управління екологічною політикою і робить більше, ніж просто відповідає законодавству та нормативним вимогам. Alcomex розглядає управління навколишнім середовищем в довгостроковій перспективі як свій обов’язок і скорочує викиди CO2 відповідно до цілей Паризької кліматичної угоди. В даний час група Alcomex компенсує 100% викидів CO2 шляхом посадки дерев разом з компанією Landlife.

Загалом ISO 14001 не встановлює вимог до екологічних досягнень. Натомість він створює основу для створення ефективної системи екологічного менеджменту. Це дає впевненість у тому, що вплив на навколишнє середовище контролюється, вимірюється та покращується. Переваги включають в себе:

  • Захист якості навколишнього середовища
  • Зниження витрат на утилізацію та видалення відходів
  • Зменшення використання енергії та сировини

Нарешті, ми одночасно впроваджуємо стандарт ISO 45001, який встановлює правила та рекомендації щодо захисту безпеки та створення безпечного робочого середовища для всіх співробітників.

Загалом, ми прагнемо щодня забезпечувати необхідну якість, задовольняючи вимоги клієнтів, у найбільш економічний, безпечний та екологічний спосіб, завжди компенсуючи 100% викидів CO2.

logo alcomex