Роль групи компаній Alcomex у залізничній галузі

Alcomex group railway

Наше сучасне суспільство в прямому і переносному сенсі рухається по рейках, і група компаній Alcomex знаходиться на передовій прогресу в залізничній галузі. У світі безпеки та інновацій Alcomex відіграє вирішальну роль в оптимізації нашої залізниці та поїздів.

Зростання попиту на залізничні сполучення

Постійне зростання кількості залізничних пасажирів чинить тиск на нашу залізничну мережу та інфраструктуру поїздів. Незважаючи на численні зусилля з розширення в останні роки, очевидно, що для задоволення цього зростаючого попиту потрібно більше.

Alcomex в дії: Проєкт в Кіфхуку

У 2023 році група Alcomex у співпраці з Kampa International завершила вражаючий проєкт на маневровій станції Kijfhoek між Барендрехтом і Цвіндрехтом. Він включав в себе впровадження нового рейкового кріплення, спеціально адаптованого до змін у візках на станції Kijfhoek. Ця адаптація не тільки відповідала європейським директивам щодо систем рейкових скріплень (EN 13149 – 1-8), але й створила необхідний простір між скріпленням і рейками.

rangerterein klijfhoek
© ANP
railway kijfhoek
© 2020 foto/photo Siebe Swart

Надійний партнер у залізничному сегменті

За останні роки група Alcomex зміцнила свою репутацію надійного партнера в залізничному сегменті. Одним з важливих напрямків роботи є зниження рівня шуму.Відповідно до заяви Європейського Парламенту та Ради, в якій підкреслюється необхідність зниження рівня шуму для зменшення шкоди здоров’ю, Алкомекс запатентував інноваційні рішення.

Інновації для зниження рівня шуму

Запатентовані інновації групи Alcomex демонструють не тільки виробничі переваги, але й значні цінові переваги в порівнянні з існуючими листовими ресорами. Використання шумопоглинаючих матеріалів на рейках – це не тільки технологічний прорив, але й економічно відповідальний вибір.

Майбутнє з Alcomex

Ви зацікавлені в передових рішеннях групи Alcomex? Ми готові відповісти на ваші запити і познайомити вас з інноваційним майбутнім залізничної галузі. Разом ми рухаємося вперед, безпечно та ефективно.

logo alcomex