Про нас

Про нас

Exceeding expectations for planet, people and product.

SПружини поглинають навантаження, акумулюють енергію та застосовують силу в широкому спектрі промислових застосувань. Ми в Alcomex знаємо і розуміємо, що наші пружини всіх видів, форм і розмірів є життєво важливою частиною застосування, установки або виробничого процесу наших клієнтів. Ми прагнемо радувати клієнтів і перевершувати очікування зацікавлених сторін щодо planet, people and product.

Бачення

Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі рішення по пружинах на ринку. Ми визнані авторитетними фахівцями та провідними лідерами в галузі. В Alcomex ми працюємо як одна команда, ми отримуємо задоволення і постійно працюємо над самовдосконаленням, одночасно ведучи бізнес в умовах сталого розвитку.Exceeding expectations for planet, people and product.

Наші переконання

people first

Задоволення клієнтів

Ми залишаємося вірними нашим основним принципам: люди на першому місці. Ми є компанією, де співробітники прагнуть перевершити очікування наших клієнтів, охоплюючи якість продукції, час виконання замовлення та надійність, ціну, гнучкість та інженерні рішення. Ноу-хау та сервісно-орієнтований підхід наших команд добре відомі та цінуються зростаючою групою лояльних клієнтів по всьому світу.

Операційна досконалість

Компанія Alcomex прагне пропонувати клієнтам виробничу досконалість і ефективність у виробництві продукції “на замовлення”, “на складі”, а також в “інженерних рішеннях”. Ми завжди шукаємо найсучасніші технології виробництва. Якість і термін служби продукції постійно перевіряються в наших випробувальних центрах. Система управління якістю Alcomex, підтверджена сертифікатом ISO, а також стандартами якості клієнтів і галузі, забезпечує структуру для відмінної якості продукції.

Alcomex package

Простота замовлення

Працювати з компанією Alcomex легко і без зайвого клопоту. Зручні системи конфігурації в поєднанні з індивідуальним для клієнта процесом замовлення та прозорою інформацією про статус замовлення допомагають нашим партнерам економити час та кошти.

Продаж рішень

Ми прагнемо бути інтегрованим технологічним партнером, а це означає, що ми досягаємо найкращих результатів, коли беремо участь від початку проекту до розробки та виробництва пружинних рішень. Наші інженерні рішення, а також наші стандартні пружинні вироби базуються на нашому технічному досвіді та технологіях.

hz solutions machinepark
partners for life

Партнери на все життя

Чим більше ми дізнаємося про наших клієнтів, тим краще ми можемо підтримати їх у вирішенні технічних проблем, пошуку ініціатив щодо економії коштів і забезпеченні необхідних функціональних можливостей. Відносини “партнери на все життя” з Alcomex дозволяють обом партнерам знаходити взаємовигідні рішення і отримувати вигоду, а також сприяють зростанню бізнесу.

Врятувати планету

Разом з нашими зацікавленими сторонами ми вважаємо зміну клімату життєво важливою темою. Тому ми повинні взяти на себе відповідальність за допомогою конкретних планів і дій. Ми перебуваємо на шляху до того, щоб стати вуглецево-нейтральною компанією, до якого залучена кожна людина в організації Alcomex. Ми розглядаємо енергетичний перехід не як кінець індустріальної епохи, а скоріше як початок нової та сталої економіки.

sustainability alcomex

Зростання

З моменту свого заснування в 1992 році, коли Фред Баас і Рене Калхуіс заснували компанію, що спеціалізувалася на пружинах, Alcomex завжди прагнула надавати клієнтам розумні технічні рішення для пружин. Прихід до керівництва компанії в 2016 році Конрада Хітінк і Джелле ван Вліта став важливою віхою, коли ми взяли міцний фундамент в області промислових і дверних пружин і зробили значні інвестиції, щоб підготувати Alcomex до майбутнього зростання; інвестиції в людей, технології, виробничі лінії, а також у відкриття нових торгових, науково-дослідницьких і виробничих майданчиків.

Сьогодні

Alcomex – це міжнародна група компаній, в якій працює понад 300 спеціалістів з виробництва пружин у дев’яти країнах світу: Опмеер (Нідерланди), Моравани-у-Брна (Чехія), Гох (Німеччина), Марки (Польща), Рацибуж (Польща), Париж (Франція), Пуна (Індія), Сібіу (Румунія) та Валенсія (Іспанія). Ми виробляємо дверні та промислові пружини під нашими добре відомими торговими марками Alcomex, HZ Solutions та VIOD, які доповнюють один одного з точки зору асортименту продукції та поєднують в собі спеціальні знання, технічні можливості та інженерний досвід у виробництві пружин. Наші люди роблять Alcomex відомим фахівцем та універсальним сервіом для своїх клієнтів на різних нішевих ринках Європи. У 2021 році Alcomex Springs Group об’єднала зусилля зі шведською групою Lesjöfors, щоб стати європейським лідером у галузі пружин.

Якщо ви шукаєте певні пружини для вашого проекту, то інженерна команда Alcomex буде рада надати консультацію щодо вибору типу пружини, розрахунку пружини або конструкції пружини.

logo alcomex