Alcomex Пружини

Alcomex Пружини

alcomex logo

Компанія Alcomex спеціалізується на науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробках, виробництві, дистрибуції та продажу широкого асортименту пружин, дротяної та листової продукції.

Компанія Alcomex є одним з найбільших в Європі виробників універсальних промислових пружин і відома своїм сервісом «точно в строк», високоякісними і технічними ноу-хау , а також конкурентоспроможними цінами.


Alcomex Пружини
47-400 Польща
Рацибуж
вул.Королівська 50/4
Телефон: +48 536 791 007
E-mail: olena.rybak@alcomex.com.ua
Інтернет-сайт: www.alcomex.com.ua


Маючи сучасні виробничі та дистриб’юторські центри в Опмеєрі (Нідерланди), Моравані Брно (Чехія), Гоху (Німеччина), Марках (Польща),Рацибужі (Польща), Парижі (Франція), Сібіу (Румунія) та Пуні (Індія), Alcomex гарантує технічну майстерність, оптимальну якість, гнучкість у постачанні, сервісі та конкурентоспроможні ціни.

wafios fmu 40

Пункт комплексного обслуговування

Метою Alcomex є використання терміну “пункт комплексного обслуговування”, що на практиці означає, що ми любимо брати участь від самого початку проекту, аж до етапів розробки та виробництва пружин. Беручи участь у визначенні конфігурації пружини, необхідних зусиль і простору з самого початку проекту, ми можемо забезпечити оптимальне використання наших знань і досвіду. Дізнайтеся більше про наше обладнання, матеріали, спеціальні технології виробництва та наш комплексний підхід.

logo alcomex