Марки

Марки

Кожен бренд групи Alcomex пропонує клієнтам і постачальникам взаємодоповнюючі можливості та додаткову цінність. Поєднання наших брендів пропонує додаткові технічні та виробничі знання в галузі пружинної промисловості.


Alcomex Springs

alcomex logo

Alcomex є Європейським технічним спеціалістом у галузі промислових пружин для різних високотехнологічних застосувань, таких як оптична, машинобудівна, освітлювальна та медична промисловість. Alcomex має заводи та центри продажів і дистрибуції в країнах Бенілюксу, Німеччині, Франції, Чехії, Польщі, Словаччині, Австрії, Румунії та Індії. Пружини Alcomex виготовляються відповідно до стандартів DIN/EN з високоякісної пружинної та штрипсової сталі і проходять суворий контроль якості. Alcomex також є одним з найбільших в Європі виробників пружинних систем для підйомно-поворотних воріт і відомий своїм сервісом “точно в строк”, високою якістю, технічним ноу-хау і конкурентоспроможними цінами.

Більше інформації про Alcomex Springs


HZ Solutions

hz solutions alcomex

HZ Solutions є одночасно розробником і постачальником продукції, вони підтримують Вас у проектуванні та розробці нових або існуючих кріпильних рішень, але HZ Solutions також виробляє продукцію на замовлення. Це стосується постачання від малих до дуже великих обсягів пластинчастих пружин, дротяних пружин, штампувальних деталей та дротяних форм. Металеві вироби від спеціальних видів нержавіючої сталі до оцинкованої стрічкової продукції.

Більше інформації про HZ Solutions


VIOD Verenfabriek

Viod veren logo

VIOD Veren пропонує надійні індивідуальні рішення для різних застосувань товстої дротяної пружинної сталі. VIOD Veren виробляє автомобільні пружини, пружини стиснення, пружини розтягування, пружини для мотокросу, гоночні пружини, стабілізатори поперечної стійкості та багато іншого. З усіх питань, що стосуються пружинної техніки, ви можете звертатися до VIOD Veren.

Більше інформації про VIOD Verenfabriek

logo alcomex