Машинобудування

Машинобудування

Машинобудування є одним з наших найважливіших ринків збуту. Машини створюються для різних галузей промисловості, таких як пакувальні лінії, хлібопекарські лінії та лінії для забою худоби. Завдяки нашій гнучкості ми можемо допомогти запобігти простоям клієнтів. Пружини стиснення, пружини розтягування, пружини кручення і пластинчасті пружини використовуються в пакувальних лініях, хлібопекарських лініях і лініях забою худоби.

Ця галузь є одним з найбільших секторів Alcomex і складається з різних галузей. Ми є постачальниками різних типів пружин, листових пружин, дротяних виробів на багато з цих ринків. Подумайте, наприклад, про машини в електротехніці, фільтраційних технологіях, переробці пластмас, металообробці, будівництві інтер’єрів та меблевій промисловості. Клієнти в цих галузях повідомляють про попит на пружини, листові ресори та вироби з дроту з різними комплексними властивостями.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ АБО ЗАМОВТЕ БЕЗПОСЕРЕДНЬО!

Вам потрібні стандартні пружини для ваших машин або Ви шукаєте пружини на замовлення? Тоді задайте своє питання, заповнивши контактну форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якнайшвидше з відповідним рішенням. Ви вже знаєте, що вам потрібно? Замовляйте легко і швидко в нашому інтернет-магазині, де ми маємо в наявності понад 4 000 типів пружин.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

logo alcomex