Будівництво

Будівництво

Будівельна галузь складається з багатьох різних секторів. Сталий розвиток є важливою концепцією в кожному з цих секторів. Метал є довговічним і надійним продуктом та використовується в багатьох сферах. Разом з компаніями, що займаються будівництвом нежитлових будівель та інсталяційними компаніями в галузі електроніки, водопостачання, освітлення, затінення та вентиляційних установок, ми розробляємо стійкі рішення з металевого дроту.

Через надзвичайно мінливий клімат у всьому світі багато будівель, мостів і споруд оснащені пружинами стиснення  і кручення. Наприклад, вони використовуються у фундаменті під високими будівлями для поглинання коливань під час землетрусів. Пружини стиснення, розтягування і кручення встановлюються на мостах і спорудах для забезпечення стабілізації. Пружини кручення використовуються в гаражних воротах, щоб відкривати або закривати їх

Зв’яжіться з нами або замовте безпосередньо!

Вам потрібні стандартні пружини для будівництва або Ви шукаєте пружини на замовлення? Тоді задайте своє питання, заповнивши контактну форму нижче, і ми зв’яжемося з Вами якнайшвидше з відповідним рішенням. Ви вже знаєте, що вам потрібно? Замовляйте легко і швидко в нашому інтернет-магазині, де ми маємо в наявності понад 4 000 видів пружин.

  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

logo alcomex